Ціннісне ставлення до праці

Ціннісне ставлення до праці є важливою складовою змісту виховання особистості. Воно передбачає усвідомлення дітьми та учнівською молоддю соціальної значущості праці, розвинену потребу в трудовій активності, ініціативність, схильність до підпри­ємництва; розуміння економічних законів і проблем суспільства та засобів їх розв'язання, готовність до творчої діяльності, конку­рентоспроможності й самореалізації за умов ринкових відносин, сформованість працелюбності як базової якості особистості.

Педагог- орзанізатор (Таран В.О.) у співпраці з учителем образотворчого мистецтва (Варуха М.C.) організували виставку дитячих малюнків учнів 1-4 класів « Професія в моїй родині» та конкурс постерів «Сучасні професії» серед здобувачів освіти 5-9 класів. Класними керівниками (Таран В.О., Варуха М.С.) 6-9 класів провели виховний захід на тему « Успішні професії». Вчителями початкової школи вдало запроваджено такі форми роботи: «STEM- острівки», « Тиждень геометричних фігур».