Волонтерський загін "Твори добро"

5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрих та гарних вчинках. Ми продовжили плідну співпрацю з громадською організацією «Сумський батальйон ТИЛ». 5 грудня до школи завітали  волонтери Андріяшева Валентина Іванівна та Колінько Марина Ігорівна, які розповіли про свою волонтерську діяльність, продемонстрували дітям речі, які вони виготовляють для ЗСУ. Колектив школи, батьки  та здобувачі освіти долучилися до допомоги українським воїнам, взявши участь в акції «Наближаємо Перемогу разом»!

20:09 05.12.2023

Волонтерський загін "Твори добро" Степанівської філії відвідав Сумське товариство захисту тварин . Ми відповідаємо за тих, кого приручили!

11:14 04.10.2022