Ціннісне ставлення до себе

Ціннісне ставлення до себе: вчителі  закладу намагалися сформувати в учнів усвідомлення цінності власного життя і збереження здоров'я (фізичного, психічного, соціального, духовного, культурного); адаптувати до змін навколишнього середовища, пізнання прекрасного у собі, почуття гідності, безпеки власного життя; формувати знання та навички ведення здорового способу життя (дотримання правил гігієни, режиму дня тощо), працювали над формуванням в учнів усвідомлення себе як особистості;  дієвого підходу до вирішення різних життєвих ситуацій, та проблем.  Реалізовуючи даний напрямок,  учителі початкових класів та класні керівники 5-9 класів систематично проводили зі своїми учнями бесіди з основ безпеки життєдіяльності, розробляли пам’ятки щодо профілактики та запобігання  шкідливим звичкам, попередження дитячого травматизму, поводження з вибухонебезпечними та незнайомими предметами, електроприладами, вогнем тощо.

У рамках проведення тижня безпечного Інтернету були проведені відео уроки на тему « Безпека дітей в Інтеренеті: як навчити безпеці у віртуаотному світі» (Варуха М.С.), «Неприємності в мережі та як їх уникнути» (Басанець Я.І.). Здобувачі освіти охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку.  Для 8-9 класів проводилися відео уроки на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», обговорювали такі поняття як секстинг та онлайн-грумінг. Здобувачі освіти дізнались, як вберегти себе в мережі від подібних явищ, а також що робити, якщо така ситуація вже трапилася в їхньому житті.