Конкурси

У Всеукраїнському багатожанровому патріотичному конкурсі мистецтв "Нащадки Кобзаря" у номінації "Художнє читання" учениці 2-Б класу Нємчанінова Мілана і Токар Анастасія отримали ІІ премію. Вітаємо!!!!

12:54 27.03.2024

Учні 6-В класу Степанівської філії: Провозьон Поліна, Нагорна Вікторія та Горбачова Марія взяли участь у конкурсі "Розкажи про Україну" від СторіЯ. Здобувачі освіти разом створили цікаву історію про рідне смт. Степанівку та отримали приємний подарунок від організаторів конкурсу - сертифікати та електронні варіанти гри "Читацьке бінго" для різних вікових категорій.

16:31 19.01.2024

XIX Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок"

Здобувачі освіти Степанівської філії взяли активну участь у XIX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок" із біології, географії, основ здоров'я, пізнаємо природу, історії, української мови та математики. Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

17:42 11.12.2023

Здобувачі освіти Степанівської філії продовжують досліджувати історію рідного краю!

У листопаді ученицею 8-В класу Босак Поліною було взято участь у XVІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» (Відкритій обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття») Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

12:49 08.12.2023

І знову ПЕРЕМОГА у Степанівській філії!

Учні 4 - Б класу: Лупинос Єлізавета, Петренко Тимур та Авраменко Марія взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв " Autumn star" у номінації " Художнє читання ".  Усі три учасника отримали  ПЕРШУ ПРЕМІЮ!  Вітаємо переможців!

10:56 25.10.2023

Участь у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів "Код нації"

Здобувачі освіти Степанівської філії не перестають дивувати своїми творчими здібностями. Цього разу Торгач Артем, учень 6-В класу взяв участь у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів "Код Нації" до 32-ї річниці Незалежності України у номінації "Еко Україна", метою якого було допомогти захисникам України у наближенні Перемоги. За свій талант Артем був нагороджений дипломом і призами. Україна понад усе!

19:37 29.09.2023

Вітаємо переможців та керівника Мельник Світлану Анатоліївну!

Підведено підсумки Х-го конкурсу робіт на екологічну тематику, який щорічно проводить кафедра хімічної техніки та промислової екології Харківського технічного університету "Харківський політехнічний інститут". Вітаємо переможців та керівника Мельник Світлану Анатоліївну! Бажаємо нових творчих успіхів!

20:40 30.05.2023

Здобувачі освіти Степанівської філії взяли участь в інтелектуальній онлайн-грі "Що? Де? Коли?", яку організував Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

У березні відбулася інтелектуальна онлайн-гра "Що? Де? Коли?", яку організував Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Учасниками гри стали здобувачі освіти 5-В класу: Торгач Артем, Міщенко Діана, Нагорна Вікторія  та 7-В класу - Сизоненко Анна.

18:22 01.05.2023