Конкурси

XVI Міжнародний конкурс з українознавства

Вітаємо ученицю 9-Б класу Шерстюк Поліну з перемогою у XVI Міжнародному конкурсі з українознавства та отриманням Диплому за 1 місце серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

14:41 20.04.2023

Вітаємо з перемогою!

Шкільна родина Степанівської філії вітає ученицю 1-Б класу Шварц Вікторію з отриманням диплома лауреата III премії Міжнародного онлайн-конкурсу мистецтв "Джерело надії" у номінації розмовного жанру "Село". Бажаємо подальших творчих успіхів!

15:03 07.04.2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо ученицю 9-Б класу Степанівської філії Кондратенко Анну з отриманням диплома та медалі лауреата 2 премії в Іnternational Ukrainian - Polish innovation project "CULTURE OF THIRD MILLENNIUM" у номінації "Вокальний жанр, естрадний". Бажаємо подальших творчих успіхів!

17:39 07.03.2023

Участь у міжнародному конкурсі

Учні 9-Б класу- Харченко Каріна та Литвиненко Артем- взяли участь у міжнародному конкурсі шкільних проєктів з усної історії "Повсякденне життя в СРСР у період 1980-1991роках" Чеської громадської організації Асоціації з міжнародних питань у співпраці з Українським інститутом національної пам'яті та Українською асоціацією усної історії. Учасники конкурсу були нагороджені дипломами.

19:11 27.10.2021