Навчання під час війни

Унікальна платформа для батьків та вчителів, створена «Освіторією» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання стосовно навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали від Оcвіторія Медіа.

Освіта під час війни

Психологічні поради у навчанні дітей під час війни

Повернення до навчання - довгоочікуваний момент для дітей та педагогів. Утім, під час війни він може викликати у школярів додатковий стрес . Як заспокоїти дітей під час повітряної тривоги чи інших гучних звуків?

00:02 21.10.2022

Поради !

Навчання є невід’ємною частиною повсякденного життя дитини, бо саме у школі вона перебуває переважну частину часу, оволодіває новими знаннями та опановує соціальні навички у спілкуванні з однолітками й дорослими.

12:11 04.10.2022