Поради !

Дата: 04.10.2022 12:11
Кількість переглядів: 9

Навчання є невід’ємною частиною повсякденного життя дитини, бо саме у школі вона перебуває переважну частину часу, оволодіває новими знаннями та опановує соціальні навички у спілкуванні з однолітками й дорослими.

Переміщення дитини до іншої країни супроводжується не тільки зміною місця проживання, а й зміною школи, де інші правила навчання і де говорять іншою мовою. Ці чинники можуть негативно вплинути на процес адаптації дитини до нових умов, а відтак – на її психологічний та фізичний добробут.

Тож,

-Що таке шкільна адаптація та чому вона важлива?

-За якими ознаками можна визначити вдалу адаптацію, а коли дитина потребує допомоги?

-Що робити батькам та як допомогти адаптуватися до нових обставин дитині і попередити ускладнення процесу адаптації?

Інформацію про це ви знайдете у буклеті «Як допомогти дитині адаптуватися до навчання в іншій країні», який доступний за лінком: https://bit.ly/3E2SGhV

Матеріал підготовлено спільно з UNICEF Ukraine

Дякуємо за підготовку тексту психологиням проєкту «ПОРУЧ» Natalya Pashko та Anny Kozlova